Beklediğiniz sabaha kaç gece var?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Xinsert tarafından oluşturulan Beklediğiniz sabaha kaç gece var? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 890 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Beklediğiniz sabaha kaç gece var?
Konbuyu başlatan Xinsert
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay

Beklediğiniz sabaha kaç gece var?

• Kullanılan toplam oy
    0

elbiss

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Şahsım adıma Beklediğim bir sabah yok ki sadece Ömrümüzden geçen Boş ve anlamsız sabahlara üzülüyorum Umarım her geçen sabah daha faydalı ve yararlı bir sabah İNSANLIK içın olur diye umut ve hayal ediyorum .

Böyle.

ihaveanidea

Filozof
Yeni Üye
3 sene.

Eh o da belli değil ya.

Emareler,emareler...

Xinsert

X
Yeni Üye
Benim bu gidişe aklım ermiyor, benim aklım bu gidişe, gidişe aklım, benim aklım gidişe.

Ay

Meraklı Üye
Yeni Üye
bir yoğun bakımın kapısında, hiç umut yok dedikleri halde umudun gücüne sarılıp dua ederek doktorlardan gelecek iyi bir haberi beklemek kaç geceye tekabül eder ki ?

Az sonra sevmedigim bir insana mesaj atacagim.. belki çayımdan bir yudum daha alacagim.. belki yeni bir kitaba başlayacağım.. belki de bu yazdiklarimi okuyan insanları düşüneceğim.. Bilmiyorum.

şimdinin kıymetini anlayabilelim diye bir çin atasozlu ile veda etmek istiyorum..

“Bir ağaç dikmek için en iyi zaman 20 sene öncesiydi. İkinci en iyi zaman ise şimdi…”

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç