Barış Pınarı Harekatı Hakkında...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye

Dunya ÜLKELERİ nin tek ses olamamasını ve NATO uyesı Türkiye yi destekleyememesini bununla birlikte olası Suriye sorunlarına karşı sessiz kalmasını buyuk bir hayretle ızlemekteyız...

Mesele Dünyanının Barış ı Guvenliği Sulhu ve Huzuru için ise...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Son düzenleme:

kış güneşi

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Üniversite Bölümü
fine arts
Avrupa için tek söyleye bileceğim , güzel gullere dolu , bakımlı bahçesin arka tarafı ölülerle doludur..Nezaket , saygınlık ve gelişmişlik ust duzeydeyken , 3. dünyanın garıbanlarını sömürmekten, ezmekten hiç vaz geçmemişlerdir.. kendi din ve Avrupa butunluğunu koruyup hümanistlik ve özgurluk dersi verırken , zayıf ve çıkarları oldukları...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Öncelikle her olaya tarafsız bakabilme açısından değerlendirmek ve sonrasında süreci açıp yorumlamak istiyorum izniniz olursa inşallah..

Ne yazık ki güzel insanlar
Dünya hayatı bizlere çocukken anlatıldığı kadar toz pempe değil bizler çocukken bizlere dünyayı anlattıklarında aaa...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
ALLAH İnsanlığa zorluklar vermesin Türk Milletini ve Devletini Korusun Mehmetçiğimizin Yar ve Yardımcısı Olsun inşallah.Her atılan adım İnsanlığın Umudu ve yarınları için İnsanlığın Zaferi olsun inşallah.

Evlerde mutluluklar eksilmesin inşallah Her insan geleceğine umutla baksın inşallah.

Sevgilerimle.

Böyle.

Leonardo18

Üye
Kayıtlı Üye
Irak, Suriye, Lübnan, Filistin.... Bunlar hep II Abdülhamit döneminde Osmanlı tebaası olan ülkelerdi. Sünni üman ümmeti dört dörtlük. Onlar da Osmanlı Tebaası.

O yüzden ben hep "Osmanlıcılık nedir?" diye soruyorum. Neden Cumhuriyet olduk? Harf inkılabını neden yaptık? Başımızı neden açtık veya neden sarık / cübbe yerine şapka kanunu çıkardık...

ÜstünKişi

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Dileğim başımıza ırkçı dahi psikopatların geçip sistemli ve aşırıya kaçmayacak şekilde üçüncü dünya savaşını başlatmaları, bununla birlikte Viyana şehrini almadan kaybetmemeleri yönünde.

Eğer ihtiyaç olursa toplama kamplarındaki gaz odalarının vana açma görevini ben üstlenebilirim, Josef Mengelevari insanlık dışı deneylere de başta gözlemci...

"ictenlik"

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
barış'ın savaşı e ya da harekatı...

Ülkeler ve onların toprak bütünlükleri ve sınırlar ve harekatlar..

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Her hikayenin iki farklı yüzü vardır. Yerel medya ne durumda bilmiyorum, Takip etmeyi yıllar önce bıraktım. Ancak batının bu konuda bazı ciddi endişeleri ve Türkiye'ye yönelik eleştirileri var.

1) Aslında ele almak istediğim bir konu değil. Ama "Bana 'işgalci' derseniz size 3 milyon mülteci...

Son düzenleme:

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
1--Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan beyin söyledikleri oldukça açık tekrar ifade etmek gerekirse ben izah etmek isterim...Biz Türkiye olarak 3 milyon değil 10 milyon insanada bakarız hangi milliyet yada dinden olduğuna bakmaksızın gelenleri İNSANLIK adına geri çevirmeyiz lakin her ülkenin belli ekonomik...

Son düzenleme:

berhava

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
berhava.com
Kardeşim burada hiç kimse "Barış Pınarı" saldırısına karşı konuşamaz. Öyle fazla laga luga yapmayın. Bize karşı kim konuşursa ya öldürürüz ya hapse atarız ya da ellerini ayaklarını çaprazlama keseriz. Ya sev, ya terket! Burası kimin çöplüğü? İğreniyorum!

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Kardeşim burada hiç kimse "Barış Pınarı" saldırısına karşı konuşamaz. Öyle fazla laga luga yapmayın. Bize karşı kim konuşursa ya öldürürüz ya hapse atarız ya da ellerini ayaklarını çaprazlama keseriz. Ya sev, ya terket! Burası kimin çöplüğü? İğreniyorum!
İnsanlar arası diyaloğ ve etkileşim...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Irak, Suriye, Lübnan, Filistin.... Bunlar hep II Abdülhamit döneminde Osmanlı tebaası olan ülkelerdi. Sünni üman ümmeti dört dörtlük. Onlar da Osmanlı Tebaası.

O yüzden ben hep "Osmanlıcılık nedir?" diye soruyorum. Neden Cumhuriyet olduk? Harf inkılabını neden yaptık? Başımızı neden açtık veya...

berhava

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
berhava.com
İnsanlar arası diyaloğ ve etkileşim dili bu şekilde olmaması gerekiyor sözlerinizi kınıyorum...İnsanların daha özgür refah ve ferah bir şekilde hayatlarını yaşayabilmesi dünya halkları olarak en istenilen değerler ve olgudur..Sözlere ve İfadelere Lütfen dikkat edelim.
Bunlar benim sözlerim...

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Bunlar benim sözlerim değil :D Ayroni
Olsun senin söz veyahut başkasının sözü bu önemli değil önemli olan bu tarz konuşma dillerinden ve anlatımlarından uzak durmaktır ..İnsanların birbirleriyle bu tarz ve bu şekilde iletişim kurmasından hoşlanmayan biriyim sebep ve sonuç ne olursa olsun...

Leonardo18

Üye
Kayıtlı Üye
E-Bliss
Keşke her hikaye olduğu gibi görünebilse ama ne yazık ki gerçek görünen her zaman dağın arkasında gizli oluyor Dağın arkasında ki engebeyi aşmak ise bazen aylar bazen ise seneleri alıyor Medyadan herşeyi alacaksın fakat kendi bildiklerin kendi inandıkların olacak bununla birlikte sorgulamayı ve gerçeği öğrenme çaban...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Avrupa için tek söyleye bileceğim , güzel gullere dolu , bakımlı bahçesin arka tarafı ölülerle doludur..Nezaket , saygınlık ve gelişmişlik ust duzeydeyken , 3. dünyanın garıbanlarını sömürmekten, ezmekten hiç vaz geçmemişlerdir.. kendi din ve Avrupa butunluğunu koruyup hümanistlik ve özgurluk...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Türkün töresinde savaş zamanı birlik olmak vardır. orada savaşan Türk ordusudur , bu siyaset üstüdür (çünkü artık savaş başlamıştır) tüm kalbimle ordumuzu destekliyorum.

elbisss

Aktif üye
Kayıtlı Üye
Elbiss
- Ben bunun yeterli olduğunu düşünmüyorum. Gazetecilikte de bilimsel yöntem kullanılmalı. Yani gerçek gazetecilik bir nevi bilimsel araştırmadır. Mehter marşı kanalı değil. Türkiye'de bazı şeyler hiç anlaşılmıyor zaten o yüzden geri kalıyoruz.
- Katılıyorum. Kıbrıs Barış...

Son düzenleme: