Astroloji Ne Kadar Gerçek ?

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Astroloji Kulübü kategorisinde Adem tarafından oluşturulan Astroloji Ne Kadar Gerçek ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,291 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Astroloji Kulübü
Konu Başlığı Astroloji Ne Kadar Gerçek ?
Konbuyu başlatan Adem
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serçe
M

Mantıksız2022

Ziyaretçi
TENTEN Senin hakındaki astrolojik kesin öngörüler ancak uzman bir astroloğun yıldız haritanı çıkarması , incelemesi sonucunda ortaya konabilir. Ben hiç yaptırmadım ama bu işi yapan uzman insanlar var. İstersen bi dene..

Genel yorumlar kişisel değil burçlara göre genel yorumlardır. Ancak kişisel özellikler genel yorumlarda bile oldukça tutarlıdır. İstersen bi araştır incele.
Astroloji İslam da kısmen yasak diyorlar. Yani astrolojiden gelen haberleri Allah'a bağlarsan günah olmuyormuş. Ama yıldızların kendi etkilerine filan bağlayanlar günaha giriyorlarmış.
Birde sen bu konularda bilgili görünüyorsun.
astroloji hakkında anlatılanlar ne kadar doğrudur?

Din adami demek yerine şarlatan demek daha doğru olur. Kuranı kerim bunu açık ayetle yasaklamıştır.
Kuranda astroloji yasaklanmış mı? Kuranda öyle bir ayet yok. Bildiğin varsa yazarsan iyi olur.
Fala hiç bir zaman inanmadim ve inanmamda... Astroloji yanlış bir algılama ile hep fal gibi gösteriliyor. Bence bu çok büyük bir hata. Bu insanlara kendilerini ve çevrelerini tanıyıp onlari anlama fırsatı verebilecek olan çok değerli bilgilerden mahrum bırakıyor insanları bence. Bu da insanlık için gerçekten çok büyük bi kayıp...

Astrolojiyle ilk tanıştığım yıllarda kendi burcumu yanlış biilyor ve burcumun özelliklerine baktığımda kendimden hiç bi şey bulamayınca bu bir saçmalık diyordum. Bir gün doğru burcumu öğrendim ve burcumun özelliklerini okuyunca şaşkınlıkla kendi kendime bunlar beni nereden tanıyor acaba demiştim :)

Bence astroloji doğruluğu ispatlanmış çok önemli bir bilimdir..

Sizce ?
Attığım glutensiz.com un youtube videosunda konuşan astrolog kadın çok enteresan şeyler yaşadığını söylüyor. Astrolojiye o şekilde inanmaya başlama kararı almış.

Serçe

Üye
Yeni Üye
Ben çok anlamam ama geleceğe dair spoiler veren Bi kaç takım var fallar gibi astroloji gibi ama çok derine inmek sanrı hastalığına tutulmak gibi bişey =)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç