Ankete Katılalım. 📊

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler kategorisinde Mert.A tarafından oluşturulan Ankete Katılalım. 📊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Şiir, Hikaye ve Güzel Sözler
Konu Başlığı Ankete Katılalım. 📊
Konbuyu başlatan Mert.A
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan smile

Kendini seviyor musun? 💕

• Evet Seviyorum

Oy: 3 75.0%
  • Hayır Sevmiyorum

Oy: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Mert.A

Yeni üye
Yeni Üye
Üniversite Bölümü
Radyo Tv
Kendini mi çok seviyorsun önemsiyorsun. Başkalarını mı ?

Efruz

Üye
Yeni Üye
_ Herkes kendini sevmekle o kadar meşguldu ki , yanı başındaki canları unuttu.

T

TENTEN

Ziyaretçi
İlk yardım ekiplerine güvenlik güçlerine "Önce can sonra canan." atasözü öğretilir.
Ölüler başkalarına yardım edemezler.:)

DemoKratos

Üye
Yeni Üye
Tüm canlılar önce kendi varlığını önemsemeye koşulludur. İnsan bir istisna oluşturmaz.

Neden, çünkü her an kendinle baş başasın. Başka hiç kimse ile her an baş başa olamazsın. Budur.

Ama yine de itiraz olabilir, kendinle baş başa olmak biri ile baş başa olmak demek midir diye. Doğrudur, tam olarak öyle olmaz. Ama Yunus boşuna bir ben vardır benden içerü dememiş. Kendimizle konuşuruz, kendimizi dinleriz. İçimizde bir benlik hissederiz. İç ses diye bir şey vardır, bazen buna sesli kendi kendimize yanıt veririz. Bu ses bizi yargılar bazen, biz savunma yaparız. Böyle şeyler var.

Bunun ileri gitmesi, uzun süre yalnızlık kişilik bölünmesine ve çift kişilikliliğe yol açar. İleri durumlarındaki semptomlar çok şaşırtıcıdır. Bedenin bir kısmı kişinin kontrolünden çıkabiliyor. İnanılmaz ama gerçek. Bedende iki benlik var, birisi bedenin yarısını, diğeri diğer yarısını kullanıyor ve ikisi de tüm bedeni ele geçirmek için mücadele veriyor manzarası ortaya çıkabiliyor.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç