Anayasa Değişikliği Nedir ve Nasıl İncelenmelidir?

Maimonides

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Dostum sen adaleti ...yapmış adamsın bu yazıyı yazsan ne olur yazmasan ne olur.
Ben isimli şiirini okudum adaleti..... yapan birisi bu yazıyı yazamaz yazsa da işlevi olmaz,kapiş.

---------- Mesajlar Birleştirildi at 20:12 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 19:51 ----------

7 Ağustos 2016 Pazar

Ben

Adaleti s... ve bununla...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

tran

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Anayasa Mahkemesi Emekli Başkanlarından Yekta Güngör Özden'in bir röportajında dediklerine katılıyorum.

Anayasa değişikliğinin halkoylamasına ilişkin sürece dair eleştirileriniz var mı?

Elbette var. Anayasa değişikliğinin halkoylamasına ilişkin eleştirilerimi maddeler halinde sıralıyayım:

1-18 madde bir oyla saptanmamalı, ayrı ayrı oya...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Banu Avar 2013 yılında Freedom House hakkında bir yazı ve video paylaşmıştı facebook sayfasında ve bu oluşumun "küresel çetenin" hizmetinde çalıştığını ifade etmişti. Bu örgüt yine sahneye çıktı madem hedefte biz mi varız?

http://https://m.youtube.com/watch?v=NwvquJqxVkU

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Dijital;

Diyelim ki bize karşı küresel bir çete var . peki bunlara karşı milli bir duruşu Akp mi gösteriyor? veya Chp veya Mhp. bu partilerin hepsi ağır zan altında bana göre. hiçbiri bağımsız,milli ve halkçı durmuyor.hiçbiri dava adamı olacak karakterde değil. hepsi dünya nimetlerinden sonuna kadar faydalanıyor. bu siyasetçi profillerine...

Son düzenleme:

Celebhol

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.komedyadunya.blogspot.com
Banu Avar 2013 yılında Freedom House hakkında bir yazı ve video paylaşmıştı facebook sayfasında ve bu oluşumun "küresel çetenin" hizmetinde çalıştığını ifade etmişti. Bu örgüt yine sahneye çıktı madem hedefte biz mi varız...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Yani bu kadar büyük bir iddiada bulunacaklarsa daha sağlam kanıtlar gerekiyor. Örneğin, Freedomhouse'un kullandığı veritabanları ve özgürlük krititerleriyle bir eleştiri getirilebilirdi. Eğer bunları haklı bir şekilde eleştirmiş ve taraflı, bir amaca hizmet eder şekilde çarptırılmış olduklarını...

Son düzenleme:

Celebhol

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
Şeytani bir örgüt olabilir mi? Bilemiyorum, arkasında CIA varsa şeytani olma ihtimali çok yüksektir. Banu Avar, araştırmalarını kaynakları ile beraber sunar fakat bu videoyu yayınladığı zaman hangi kaynakları sundu, hatırlamıyorum ancak Facebook veya Twitter üzerinden kendisine yöneltilen sorulara...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Bir enstitü veya kurumun arkasında kim olduğu, yapılan araştırma düzgün sonuç verdiği sürece değişmez. Türkiye'de %100 TÜBİTAK destekli projeler var ve bu kurumun evrim karşıtı olduğu biliniyor fakat bu projelerde evrimsel çalışmalar yapılabiliyor. Önemli olan metodolojidir, onu kimi yaptığı değil...

ls2

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Oy vermemekte demokratik bir tepkidir Dijital. gitme sandığa çok mu mühim :) Akp denen parti memleketin çivisini çıkarmaya başladığından beri sandığa gidiyorum ben. yoksa halka hizmet için siyaset yapan yok bu memlekette bana göre...

Celebhol

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Web sitesi
TÜBİTAK ile CIA ya da MI6'yı bir mi tutuyorsunuz? TÜBİTAK bir gizli servis olmadığına göre çok da şaşırmamak gerekiyor. Minareyi çalan kılıfı da hazır eder zaten, ne bekliyordunuz karda yürüyüp iz bırakacaklarını mı?

Kurumun yapısı, destekçileri ve yönetim kadrosu ortada olduğuna göre aksini iddia...

Son düzenleme:

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
Attığınız linki daha önce okumuştum. İkincil kaynaklar veya kaynağı belirtilmeyen, ya da yanlışlanmış kaynakları baz alarak konuşuyor. CIA ve Freedom House arasında doğrudan hiç bir bağlantı yok. Devlet desteği almak, CIA ile eşitlik değildir. Zaten bu desteği USIAD'dan alıyorlar.

"Karda yürüyüp iz...