Akdeniz doğalgazı ve Türkiye

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Siyaset Meydanı kategorisinde ls2 tarafından oluşturulan Akdeniz doğalgazı ve Türkiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Siyaset Meydanı
Konu Başlığı Akdeniz doğalgazı ve Türkiye
Konbuyu başlatan ls2
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ls2

ls2

Kahin
Onursal Üye
2 amerikan şirketi akdenizdeki gaz rezervinin yüksek olduğuna emin.. şimdi tabiki bu enerjiden hakkımızı almalıyız..Cumhurbaşkanının bir konuşmasına denk geldim özetle; bu gazdan hakkımızı alamazsak gelecek nesiller bizi yargılar tarihi misyonumuz var dedi. evet bu böyledir, çok güzel konuştu. ama bakalım sonunda ne olacak;

çok uzaga gitmeden birkaç dönüşünü yazayım;

papaz konusunda tam tersini yaptı
suriye operasyonun 5 ci günde durdu pkk ordusunun yok edilme şansı kaçırıldı, idliptede geri vites yapıldı
mültecileri saldık bir hafta sonra çark edildi
s 400 denildi o konuda havada kaldı

kuru gürültü yapılıyor ama hiçbir konuda netice alınamıyor

eğer akdeniz konusunda da aynısı yapılırsa bir zamanlar bahçelinin dediği gibi akp geleceğimiz için pkk dan daha tehlikelidir sözüne hak vermeye başlayacağım..

devletimizin bu kadar kötü yönetildiğini kabullenmek istemiyorum, devlet dediğimizi bu koca yapının bir partinin tekeline girdiğine devlet gelenek ve aklının yok edildiğine inanmak istemiyorum..

akdeniz olaylarını yakından takip ediyorum (hatta sırf bunun için haber sitelerini takip ediyorum) bakalım bu konuda vatan millet yararına bir netice alınabilecek mi..

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar