AK Parti Çankırı mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde FelsefeHaber tarafından oluşturulan AK Parti Çankırı mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 248 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı AK Parti Çankırı mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Konbuyu başlatan FelsefeHaber
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FelsefeHaber

FelsefeHaber

Düşünür Üye
Yeni Üye
Bu Haber Hurriyet.com.tr 'den Alıntılanmıştır.
Kaynak :

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Çankırı mitinginde açıklamalarda bulunuyor.
Haberin DevamıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle: Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Maşallah bugün Çankırı bir başka. Gönüllerimizi buluşturan rabbime hamt ediyorum. Bu ne güzel bir manzara, bu ne güzel bir muhabbet.Gözden KaçmasınAK Parti Karabük mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP-DEM 'ittifak yok' diyor, ortak aday çıkarıyorlarHaberi görüntüle
Haberle ilgili daha fazlası:#Recep Tayyip Erdoğan#AK Parti#Secim20214

65fd7bb5fb4d85a8967fffe2.jpg

Bu Haber Hurriyet.com.tr 'den Alıntılanmıştır.
Kaynak :

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Çankırı mitinginde açıklamalarda bulunuyor.
Haberin DevamıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle: Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Maşallah bugün Çankırı bir başka. Gönüllerimizi buluşturan rabbime hamt ediyorum. Bu ne güzel bir manzara, bu ne güzel bir muhabbet.Gözden KaçmasınAK Parti Karabük mitingi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: CHP-DEM 'ittifak yok' diyor, ortak aday çıkarıyorlarHaberi görüntüle
Haberle ilgili daha fazlası:#Recep Tayyip Erdoğan#AK Parti#Secim20214

65fd3ea140202004f7bde50f.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar