Ahmet Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Bizzat Verildi!

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel ve Son Dakika Haberler kategorisinde Alper tarafından oluşturulan Ahmet Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Bizzat Verildi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,927 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel ve Son Dakika Haberler
Konu Başlığı Ahmet Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed Tarafından Bizzat Verildi!
Konbuyu başlatan Alper
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan üzülmez

Alper

fadminfon
Onursal Üye
Dünkü Fetih şöleninde olan bir konuşma! Konuşmadan ziyade saçmalama insanlara beyinsiz muamelesi yapıp dini duygularını sömürmek kullanmak ve bunlara insanların en hayırlısını alet etmek! Daha ne denirki artık? Çok şey deniz ama anlayan az çıkar!

Yenikapı'daki 'Fetih Şöleni'nde mikrofonu eline alan sarıklı bir hoca, "Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed tarafından verildi" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Yenikapı Meydanı'nda yapılan 'Fetih Şöleni' adlı mitingleri öncesi, AK Partili bir hocanın halkı motive etmek için yaptığı dua dikkat çekti.
"DAVUTOĞLU'NA BAŞBAKANLIK HZ. MUHAMMED TARAFINDAN VERİLDİ"
Kabe'de ders yaparken Ahmet Davutoğlu'nun, Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine göründüğünü ileri süren hoca, söylediklerine amin diyen kalabalığa, Davutoğlu'na başbakanlığın Hz. Muhammed tarafından verildiğini iddia etti.

Kalabalığın dualarına coşkuyla "Amin!" dediği hoca, Erdoğan safında yer almayanların da küfür safında yer aldığını ifade etti.
İşte Facebook'ta videosu dolaşan hocanın sözlerinden bazıları:
"Davutoğlu'na başbakanlık resulullah tarafından verildi."
"Beytullah'ta 72 millet yana yana 'Erdoğan' diyor."
"Erdoğan'ı desteklemeyenler küfür safındalar. Yarın hesapları çok büyük olacak."

"Zaten CHP'yle HDP'nin imanından şüphe ediyoruz. Allah, Saadet'e MHP'ye akıl fikir versin."
"Bu kullar buraya gelirken attıkları her adıma hac-umre sevabı ihsan eyle."
Video :

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
hz. başbakanlık diye okudum neyimeyse

telefonların bile efendim diye açılmasını protesto ediyorum Alo
ve isnanlar birbirine he-hı -evet gibi (ya da ne var-noldu- gibi) yakarışlar/yaklaşımlar üretmeli

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Alper arkanızdan onca yaptığımız dedikodudan sonra sizden bilimsel şeyler bekliyorduk ama ters köşe oldum doğrusu, ilginç bir paylaşım olmuş.

Adam rüyasını mı anlatıyor?

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
bütün isnanlar hazrettir önermesi ve ışığı altında rüzgar gülü esmez

bütün isanlar hazrettir önermesi ışığı altında bile yukarıdaki önerme hala geçerli değil;
ölmüş insanlar ölmemiş insanlara bizzat verebilir (makam ve başkabakanlık) önermesi kurulmalıdır ve geçerli kılınmalıdır ve tabi ki bu önerme altında geçerlidir
bu durumda zaten başkakanlık verilen ve alınan bir makamdır önermesi gerçelidir ve verici ya da alıcı halk değildir
başbakanları peygamber atamaktadır ya da başbakanları ölmüş peygamberler atamaktadır ya da peygamberler insanlara ve gelecek neslilere başbakanlık vermelidir-vermektedir gibi
aslında bu sonuç bizi başbaşan atama (ve başbakanlık verme işleri) işleri tanrı aracılığıyla görülür-yürütülür sonucuna kadar götürür

ben bu durumda zaten hazreti kendiliğimi kendiliğimden alsam ne olur almasam ne olur

Son düzenleme:

X

FAdmin
Onursal Üye
Insan gercekten hayret ediyor

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
İnci Birinci'nin tatilden dönmesini bekleyelim rüya tabirinden anlıyor o bize tabir eder rüyayı.:biggrin:

Eleştirim Davutoğlundan kaynaklanmıyor, kendisini sevip sevmediğimin önemi yok. Haberin çarpıklığını eleştiriyorum. Verdiğiniz metinlerde geçen konuşma videoda yok. Ve adam Kabe'de ders yaparken değil yatağında yatarken böyle bir rüya gördüğünü anlatıyor.

Bence adamın gördüğü rüyayı neden böyle bir ortamda anlattığını eleştirmek daha doğru olurdu. En azından iftira olmamış olurduk.

Alper

fadminfon
Onursal Üye
İnci Birinci'nin tatilden dönmesini bekleyelim rüya tabirinden anlıyor o bize tabir eder rüyayı.:biggrin:

Eleştirim Davutoğlundan kaynaklanmıyor, kendisini sevip sevmediğimin önemi yok. Haberin çarpıklığını eleştiriyorum. Verdiğiniz metinlerde geçen konuşma videoda yok. Ve adam Kabe'de ders yaparken değil yatağında yatarken böyle bir rüya gördüğünü anlatıyor.

Bence adamın gördüğü rüyayı neden böyle bir ortamda anlattığını eleştirmek daha doğru olurdu. En azından iftira olmamış olurduk.

Haberin çarpıklıgı nerededir? Adam kalkıp Fetih gibi bir şölende siyaset yapmasında bir çarpıklık yok bizim haberi yansıtmada çarpıklık var?
Seçim üstü insanların en degerlisini agzına alıp onuda alet ederek böyle bir rüya yada hayal ürününü söylemesinde çarpıklık yok bizde var?

Zaten bizim anlatmak istedigimizde odur neden böyle bir rüya yada hayal ürünü böyle bir mitingde söylenir? Dogrusun içimiz kötü art niyetliyiz :)

Objectivity

Kahin
Onursal Üye

Okur-yazar olduğun o kadar belli ki alpi...insan sanal da olsa niçin yalana başvurur, iftirayı bırakalım yalan söylemek günah mıdır değil midir okur-yazar sen önce onun cevabını ver bence...Nik değiştirip saklanmak yakışıyor mu?

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
dijital bana artık okur yazar demekten vazgeçin lütfen. Sizinle bu konuyu daha önce de konuştuk eğer inanmıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

Olaya tarafsızca yaklaşmaktan başka bir şey yapmadım.

Yalan söylemek gibi bir şey ile iftira atıyorsunuz lütfen bundan vazgeçin.

alpi

Sorgucu Üye
Yeni Üye
Haberin çarpıklıgı nerededir? Adam kalkıp Fetih gibi bir şölende siyaset yapmasında bir çarpıklık yok bizim haberi yansıtmada çarpıklık var?
Seçim üstü insanların en degerlisini agzına alıp onuda alet ederek böyle bir rüya yada hayal ürününü söylemesinde çarpıklık yok bizde var?

Zaten bizim anlatmak istedigimizde odur neden böyle bir rüya yada hayal ürünü böyle bir mitingde söylenir? Dogrusun içimiz kötü art niyetliyiz :)

Haberin çarpıklığı şurada

Yenikapı'daki 'Fetih Şöleni'nde mikrofonu eline alan sarıklı bir hoca, "Davutoğlu'na Başbakanlık Hz. Muhammed tarafından verildi" ifadelerini kullandı.

Aslında sarıklı hoca rüya görmüş onu anlatıyor. Gerçekte böyle bir şey olmamış.

Eğer sizin de anlatmak istediğiniz şey buysa zaten aynı fikirdeyiz. Ama konu içeriği öyle söylemiyor.

Art niyetlisiniz demiyorum bunu bilemem.

Bu arada hayatımda hiçbir partiye oy vermediğimi bilmenizi isterim. Bu konuda hiçbir tarafta yer almıyorum.

üzülmez

Felsefe.net
Uzaklaştırılmış
Cuma hutbesi önceden namazdan sonra okunurmuş. muaviye Hz.Ali ye karşı propaganda amaçlı cuma hutbesini namaz öncesine aldırmış ve emrindeki imamlar camide iftiralar yağdırmıştır.

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar