Ahmet Atakan

Phi

Aktif üye
Onursal Üye
Web sitesi
www.felsefe.net
Felsefe ailesi olarak Hatay'daki eylemlerde hayatini kaybeden vatandasimizin, hayatini kaybetmesine sebep olan her turlu zihniyete, dusunceye, fikre karsi protestomuz baslamistir.

Olumlerin giderek arttigi eylemlere yapilan mudahalelerin daha esnek, daha sakin olmasi gerektigi gercegi ile yuzlesmis durumdayiz.

Epilogue

Yeni üye
Kayıtlı Üye
1 - Yetmez ama Evet!
2 - Bütün bunların hepsi korku ve kaybetme ihtiraslarının dışavurum şeklidir.

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Felsefe ailesi olarak Hatay'daki eylemlerde hayatini kaybeden vatandasimizin, hayatini kaybetmesine sebep olan her turlu zihniyete, dusunceye, fikre karsi protestomuz baslamistir.

Olumlerin giderek arttigi eylemlere yapilan mudahalelerin daha esnek, daha sakin olmasi gerektigi gercegi ile yuzlesmis durumdayiz.
...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

meyelan

Üye
Kayıtlı Üye
buyrun kafatası avcılığına o zaman sakal,benim doğrularımda da sizin gibiler için temenni ortak

istanbul2

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Genç insanların bu şekilde can vermesi savunulacak biryanı muhakkak yok.fikirler düşünceler ne olursa olsun bir hayattan bahsediliyor. ama bakıldığı zaman ne için nasıl hayatını kaybetti..şimdi ailecek neyin protestosunu yapıyoruz? burda yapılmak istenen olmayan birlikteliğin daha da olmaması lütfen oynanmak istenen oyunlara gelmeyelim.

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
hangi aileymiş bu polise taş atanı yücelten huzursuzluk çıkaranı kahraman ilan eden???

ben böyle bir ailenin içinde bulunmam,Allah'a peygambere küfreden rezil herifin tekiydi geberdi..darısı onun gibilerin başına
Bu yazdıkların çok korkunç cümleler şahsen kim ne yaparsa yapsın ölümüne sevinmek hiçbir vicdana...

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
dijital gerçekten garip birisin,adam Allah'a alenen küfrediyor sen ona Allah'tan rahmet diliyorsun be kardeşim,sana ne diyim. :confused:

meyelan da benim için temenni etmiş,etsin..ben kimsenin tavuğuna kış demedim ki başıma öyle bir olay gelsin,adam çıkmış dama elinde artık molotof kokteyli mi vardı ne varsa işte polis aracına atmak için damda...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=3591]sakal[/MENTION] ölmüş insana rahmet dilemekten ya da Allah affetsin demekten başkasına benim dilim varmıyor. İnsanları yargılama hakkını kendimde bulmadığımı biliyorsun bu sebeple kimin ne yaptığı ile ilgilenmiyor, ölüm şeklinin kim olursa olsun adli mercilerce sorgulanması gerektiğini düşünüyorum. Ölen bir katil bile olsa bu...

abesleiştigal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
devleti,polisi aklamak için yapılan ahmetin çatıdan atlamış yada atılmış olması ve sonradan sosyal medyaya yansıyan dine peygambere küfretmiş gibi sudan sebeplerle ölümünün meşru kılınması biatçı ve kabile kültürünü aşamamış zihniyetimizin kanıtıdır,adam ölmüş ama tartışılan şey ona küfretmiş buna küfretmiş.Sonradan alevi olduğunun öne...

meyelan

Üye
Kayıtlı Üye
dijital gerçekten garip birisin,adam Allah'a alenen küfrediyor sen ona Allah'tan rahmet diliyorsun be kardeşim,sana ne diyim. :confused:

meyelan da benim için temenni etmiş,etsin..ben kimsenin tavuğuna kış demedim ki başıma öyle bir olay gelsin,adam çıkmış dama elinde artık molotof kokteyli mi vardı ne varsa işte polis...

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
kaftasçıyım demek,sizde yeni nesil törkiş kovboy oluyorsunuz bu durumda...hak,eşitlik,özgürlük adına gezi parkını bahane edip ülkemi kaosa sürüklemek isteyen vahşi batının kovboyları...kimse ettiği küfürden dolayı ölümü hak etmez ama fırlattığı bir cismi bir insanı hedef alarak atıyorsa bu ölümüne bir yerde kastetmektir,bunu anlamak bu kadar mı...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
ülkemde huzur istiyorum çok şey mi istiyorum?
Hepimiz huzur istiyoruz. Siyasi olaylar halkı parçalara böldü, bir de işin içine dini değerler, mehzepler v.s. karışınca herkes kendi ideolojisinin yargıcı oldu. Cami-Cemevi açılışında çıkan olaylar, ülkeye sokulan bomba yüklü araçlar...

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
tamam olayda bir kasıt varsa bulunsun da öküz altında buzağı aramaya benziyor,görüntüler ortada..yıldızları seyretmeye çıkmadı herhalde dama,polis taşlamaya çıkmış düşmüş ölmüş uzatmanın gereği yok..günlerce bununla yatıp bununla kalkılmaz gerekli merciler araştırma açmışlardır boş konuşuyoruz..başlık ne için aşılmıştı;felsefe ailesi olarak...

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Aslında vicdanlısın, tabi ki öylesin biliyoruz...

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
tamam olayda bir kasıt varsa bulunsun da öküz altında buzağı aramaya benziyor,görüntüler ortada..yıldızları seyretmeye çıkmadı herhalde dama,polis taşlamaya çıkmış düşmüş ölmüş uzatmanın gereği yok..günlerce bununla yatıp bununla kalkılmaz gerekli merciler araştırma açmışlardır boş konuşuyoruz..başlık...

karamel

Yeni üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] kediler,kaytan bıyıklı ve kaşlı.orjinal mi, yoksa fhoto shop mu?
Olayın üzüntülerimi ben de herkezle paylaşıyorum
Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin..

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
Aslında vicdanlısın, tabi ki öylesin biliyoruz...
bu mesaj bana mıydı?

tribünlere oynayıp sahte taziye mesajları veremiyorum kusura bakmayın,içimdeki dışımda timsah gözyaşı mı dökseydim yani..benden bu kadar..

sakal

Yeni üye
Kayıtlı Üye
imalı sözleri anlayacak kadar zeki değilim,ne demek istiyorsan açık açık söyle,

Lefty

Tanınmış üye
Kayıtlı Üye
[MENTION=4324]dijital[/MENTION] kediler,kaytan bıyıklı ve kaşlı.orjinal mi, yoksa fhoto shop mu?
Olayın üzüntülerimi ben de herkezle paylaşıyorum
Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin..
Amin...

Bu kedi internet fenomeni Sam orjinal rengi bu:) Diğer resimlerine şu linkten...