Adem, Muhammed Peygamber Sonrasında Yaşamıştır İddiası

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Geri Dönüşüm Kutusu kategorisinde kusursuz agnostik tarafından oluşturulan Adem, Muhammed Peygamber Sonrasında Yaşamıştır İddiası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 956 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Geri Dönüşüm Kutusu
Konu Başlığı Adem, Muhammed Peygamber Sonrasında Yaşamıştır İddiası
Konbuyu başlatan kusursuz agnostik
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ÖzcanY

kusursuz agnostik

Yeni üye
Yeni Üye
KURAN AYETLERİNE GÖRE, İLK İNSAN ADEM MUHAMMEDDEN SONRA YAŞAMIŞTIR..ayetlerde ademin peygamber değil halife oldugu iddia ediliyor, kanıt olarak sundukları ayette peygamber değil halife yazıyor, müslümanlar sizcen rica ediyorum şu ayetleri anlıyarak okuyun.
ayeti yine hekledim.. bu sefer çok fena hekledim.
bakınız peygamber allhın elçisi demektir.
halife ise. muhammedin yardımcısı demektir... demekki bu ayete göre adem muhammedden sonra yaşamıştır.
HALİFE NEDİR???
Hazreti Muhammet’ten sonra, onun vekili olarak Müslümanların imamlığını ve şeriatın koruyuculuğunu yapmakla görevli kimse.
Hani Rabbin meleklere muhakkak ben yeryüzünde bir halife (bir insan, Âdem) yaratacağım." demişti (Bakara, 2/30)

ls2

Kahin
Onursal Üye
yaw kusursuz adam. çok uyduruk başlık açıyosun. insanları dini sorgulamaya sevkedecek başlıklar açman lazım. bu ne ya! kelime oyunları bunlar. sen böyle yaparsan sorgulayacak insanlarıda sorgulamaktan vazgeçirirsin..

Son düzenleme:

ÖzcanY

Üye
Yeni Üye
yaw kusursuz adam. çok uyduruk başlık açıyosun. insanları dini sorgulamaya itecek başlıklar açman lazım. bu ne ya! kelime oyunlar bunlar. sen böyle yaparsan sorgulayacak insanlarıda sorgulamaktan vazgeçirirsin..

YAV ADAMIN OKUMA YAZMASI YOK Kİ

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
@kusursuz agnostik arkadaşımızı özel mesajla hem Türkçe kurallarına dikkat etmesi hem de gereksiz başlıklar açmaması konusunda defalarca uyardım fakat ne yazık ki bizleri zorda bırakmak adına aynı tavrına devam ediyor.

İddia ettiği gibi sayfası şayet kendisine ait ise orada kullandığı yazım dili gayet düzgün, peki bu durumda neden aynı tavrı burada sürdürmediğini anlamamakla beraber çok iyi niyetli bulmadığımı bir kez daha ifade edeyim.

ÖzcanY

Üye
Yeni Üye
@kusursuz agnostik arkadaşımızı özel mesajla hem Türkçe kurallarına dikkat etmesi hem de gereksiz başlıklar açmaması konusunda defalarca uyardım fakat ne yazık ki bizleri zorda bırakmak adına aynı tavrına devam ediyor.
İddia ettiği gibi sayfası şayet kendisine ait ise orada kullandığı yazım dili gayet düzgün, peki bu durumda neden aynı tavrı burada sürdürmediğini anlamamakla beraber çok iyi niyetli bulmadığımı bir kez daha ifade edeyim.

Yazım dili karakteristikdir...
orada farklı burada farklı davranamazsınız kriminalistik bu konuda çok kesin deliller ile ispat yapar...
bu işin birde psikolojik tarafı var tanı koymak için belirli argümanlara ihtiyaç vardır...

Objectivity

Kahin
Onursal Üye
tır fakat bunun kararını ben değil
Yazım dili karakteristikdir...
orada farklı burada farklı davranamazsınız kriminalistik bu konuda çok kesin deliller ile ispat yapar...
bu işin birde psikolojik tarafı var tanı koymak için belirli argümanlara ihtiyaç vardır...

Kahin ve Gerçeği Arayan Adam niki ile siteyi defalarca trolledi ve yasaklandı fakat anlaşılan o ki iyi niyetimizi suistimal etmeye devam ediyor. Gerekli incelemeleri yapıp @Cry ve @nokta arkadaşımızın bu konuda ne yapılacağına karar vermesi daha doğru olacaktır. Kendi adıma üye yasaklamayı doğru bulmasam da siteye zarar verildiği noktada maalesef başka seçenek kalmıyor.

ÖzcanY

Üye
Yeni Üye
Kahin ve Gerçeği Arayan Adam niki ile siteyi defalarca trolledi ve yasaklandı fakat anlaşılan o ki iyi niyetimizi suistimal etmeye devam ediyor. Gerekli incelemeleri yapıp @Cry ve @nokta arkadaşımızın bu konuda ne yapılacağına karar vermesi daha doğru olacaktır. Kendi adıma üye yasaklamayı doğru bulmasam da siteye zarar verildiği noktada maalesef başka seçenek kalmıyor.

Üye yasaklanması hoş değil...

Bu tarz ile mücadelenin yolu umursamamak olabilir diye düşünüyordum ben,ancak geçmiş forumlardan birisinde psikiyatr olan bir forumdaş bize "bu tarz insanları manipüle ederek gerçek kişiliklerini sergiletmek tedavinin başlangıcıdır..." demişti...

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç

Yeni Mesajlar