Adem, Muhammed Peygamber Sonrasında Yaşamıştır İddiası

kusursuz agnostik

Üye
Kayıtlı Üye
KURAN AYETLERİNE GÖRE, İLK İNSAN ADEM MUHAMMEDDEN SONRA YAŞAMIŞTIR..ayetlerde ademin peygamber değil halife oldugu iddia ediliyor, kanıt olarak sundukları ayette peygamber değil halife yazıyor, müslümanlar sizcen rica ediyorum şu ayetleri anlıyarak okuyun.
ayeti yine hekledim.. bu sefer çok fena hekledim.
bakınız peygamber allhın elçisi...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

ls2

Tanınmış üye
Onursal Üye
yaw kusursuz adam. çok uyduruk başlık açıyosun. insanları dini sorgulamaya sevkedecek başlıklar açman lazım. bu ne ya! kelime oyunları bunlar. sen böyle yaparsan sorgulayacak insanlarıda sorgulamaktan vazgeçirirsin..

Son düzenleme:

ÖzcanY

Üye
Kayıtlı Üye
yaw kusursuz adam. çok uyduruk başlık açıyosun. insanları dini sorgulamaya itecek başlıklar açman lazım. bu ne ya! kelime oyunlar bunlar. sen böyle yaparsan sorgulayacak insanlarıda sorgulamaktan vazgeçirirsin..
YAV ADAMIN OKUMA YAZMASI YOK Kİ

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
@kusursuz agnostik arkadaşımızı özel mesajla hem Türkçe kurallarına dikkat etmesi hem de gereksiz başlıklar açmaması konusunda defalarca uyardım fakat ne yazık ki bizleri zorda bırakmak adına aynı tavrına devam ediyor.

İddia ettiği gibi Karikateist...

ÖzcanY

Üye
Kayıtlı Üye
@kusursuz agnostik arkadaşımızı özel mesajla hem Türkçe kurallarına dikkat etmesi hem de gereksiz başlıklar açmaması konusunda defalarca uyardım fakat ne yazık ki bizleri zorda bırakmak adına aynı tavrına devam ediyor.
İddia ettiği gibi [COLOR=rgb(0, 0...

Slash

Tanınmış üye
Onursal Üye
tır fakat bunun kararını ben değil
Yazım dili karakteristikdir...
orada farklı burada farklı davranamazsınız kriminalistik bu konuda çok kesin deliller ile ispat yapar...
bu işin birde psikolojik tarafı var tanı koymak için belirli argümanlara ihtiyaç vardır...
Kahin ve Gerçeği Arayan Adam...

ÖzcanY

Üye
Kayıtlı Üye
Kahin ve Gerçeği Arayan Adam niki ile siteyi defalarca trolledi ve yasaklandı fakat anlaşılan o ki iyi niyetimizi suistimal etmeye devam ediyor. Gerekli incelemeleri yapıp @Cry ve @nokta arkadaşımızın bu konuda ne yapılacağına karar vermesi daha doğru olacaktır. Kendi adıma üye yasaklamayı doğru...