35photo.ru

Konu İstatistikleri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fotoğraf Kulübü kategorisinde "ictenlik" tarafından oluşturulan 35photo.ru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,372 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fotoğraf Kulübü
Konu Başlığı 35photo.ru
Konbuyu başlatan "ictenlik"
Başlangıç tarihi
Cevaplar

Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan "ictenlik"

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
6985081.jpg

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
https://www.felsefe.net/medya/ açtık bunun için :) neden buraya foto ekliyorsunuz :)

Gönderiyi 2015 te kurgulamışım.

Burada fotograf eklemekten ziyade şunu yapıyorum. Fotografçılığa amatör ilgim, merakım var ve başlık ve içerikte paylaştığım "35pohto.pro" fotograf sitesi profesyonel bir fotograf sitesi.
Burayı aralıklarla gezerim. Aslında buradan eklediğim fotograflar çoğu zaman altta o fotografçının tüm forograf portfolyosunun altta linkini içerir.
Bu çoğu zaman gezmekten keyif aldığım bir portfolyodur ve benim gibi ilgisi olan bu işi sevenlerin için paylaşılmıştır.

Daha çok şöyle düşünülmesini yeğlerdim. Profesyonel fotografçılık neredeyse alternatif bir sanat/sanatçılık gibidir. Felsefe estetik ve sanatla ilgilidir ya da estetik felsefeye bağdır. Buraya yapılan paylaşımların bir kısmı da bunu vurgu yapıyor.

Bunun dışında https://www.felsefe.net/medya/ hakkında bilgi sahibi değilim.

Diğer anlamda ise fotograf bir belgeseldir

Temel olarak çok kabaca açıklamaya çalışır isem fotograf-sever için fotograf paylaşmak insanın dinlediği keyif aldığı müziği paylaşmasına benze bir his-refleks ve bilinçle yapılıyor.
Bir paylaşım istenci..

Son düzenleme:

"ictenlik"

Kahin
Onursal Üye
FS - KT. Yöneticisi
Kafkasya bu gezegenin en güzel yerlerinden biri. Dağlar bomboş çünkü insanlar kentlere üşüştü ve doluştu

2384894.jpg

Portfolyo- Andrey Graçev (daha ziyade Rusya ve çevresi)

Tüm sayfalar yüklendi.
Sidebar Kapat/Aç