Arama sonuçlarınız

 1. Ocean

  Beğendiğiniz Kısa Sözler/Yazılar ?

  Eğer teknoloji bir uyuşturucuysa, ki öyle hissettiriyor. Teknoloji rahatlıkla rahatsızlığın arasında bir yerde. Her bir duvara, her bir masaya baktığınızda gördüğünüz şey bir kara ayna yani ya bir tv, ya bir monitör ya da bir akıllı telefon, akıllı telefonlar kullanan akılsız insanlar yığını...
 2. Ocean

  Troll olduğunu düşündüğünüz nickler?

  beyefendi trol bir osuruksa, ben fısım siz zort.
 3. Ocean

  Atatürk’e göre memnun ve mesut olan kimse

  reçel tayin erdoğan, şeker gibi adamdır tayyipçiğim.
 4. Ocean

  Selamlar

  beyefendi sizi nusretin eti tokatladığı gibi tokatlarım, seni kendini bilmez sosyete kebapçısı. 2 liraya lahmacun + ayran yiyeceğimize direk 2 lirayı yeriz daha sağlıklı !
 5. Ocean

  Selamlar

  beyefendi siz öğle yemeğinde 5 lahmacun ve künefe götüren bir insansınız, Eftelya hanımefendi gibi naif birine soğanlı lahmacun mu yedireceksiniz ? biz hanımefendi ile açılışta şato büryanı, ara sıcakta meksika usülü beef stragonoff, son sıcakta fransız usülü fırında dana madalyon, tatlılarda da...
 6. Ocean

  Selamlar

  hanımefendi siz nesli tükenmiş homo erectus primatına bakmayın. hoş geldiniz. yoksa siz bir tanrı parçacığı mısınız ?
 7. Ocean

  insanları yaratan kim?

  tanrı belkide yaratıcı pozisyonunda değildir bu düzensiz sistem içinde her canlının bir rolü var, tanrı da bu olan biteni seyreden rolünde, hem izleyen olmasa oyunun ne anlamı olurdu ?
 8. Ocean

  Müzik

  https://www.youtube.com/watch?v=OpQN_Ao1P6E
 9. Ocean

  KADIN mı, Bay-an mı?

  tek derdiniz kadına bayan demek olsa keşke hanımefendiler.
 10. Ocean

  ölüm ile uyku arasındaki tek fark.

  ölümden uykuyu çıkarırsan aradaki farka hayat denir. ruh kavramına gelince, bu düalist inançı bir kenara bırakın, öldüğünüzde bedeninizden ayrı olan ya da ayrılabilen bir "sen" yoksundur. ölüm ile yaşam arasındaki fark, çorum ile leblelebi kadardır.
 11. Ocean

  Bugün son gününüz olsaydı ne yapardınız?

  beyefendi hilti icat edilmeden, biz deliyorduk.
 12. Ocean

  MerhaBa

  hoş geldin azizim.
 13. Ocean

  Müzik Tanrı'nın dilidir. *

  üzdünüz beni, buna bir sigara yakarım hanımefendi. size "Asu Maralman - Sigaramın Dumanı da Dumanı" parçasını armağan ediyorum, saygılar.
 14. Ocean

  Farkettim ki..

  hanımefendi, edirne'den mars'a jupiter'den kars'a herkes girmiş bir depresyona. siz bari yapmayın, beni üzüp şiir yazdırmayın. siz benimle iki gün takılın çıkma garantisi veriyorum, çıkamazsanız paranız iade.
 15. Ocean

  10 soruda sen kimsin?

  esekherif beyefendi, olanaksız olasılıklar, imkansız ihtimaller içerisinde yüzüyorsunuz. kLara hanımefendi ile ben birbirimiz içinin yaratılmışız.
 16. Ocean

  Müzik Tanrı'nın dilidir. *

  @Aze hanımefendi, günlüğünüz hangi parçayı dinliyoruma dönmüş, vereyim mi haydarı ?
 17. Ocean

  İçinizden Geçeni Söyleyin

  hanımefendi, arkadaş ortamlarında bir nevi cv görevi görecekse hiç yaptırmayın. ben size bu konuda uygun bir fiyata danışmanlık yapabilirim. yok yok, bu kez işin mizahını yapmak istemiyorum. söylediklerimi bu defaya mahsus ciddiye alabilirsin. ileride pişmanlık duyacağın bir şey yaptırmak...
 18. Ocean

  Karşılıksız İyilik Yapmak...

  esenlikler Aze hanımefendi
 19. Ocean

  9 Eylül İzmir’in kurtuluşu

  beyefendi kırgızlar zevk vermedi gözü kafkaslara mı diktiniz ?
 20. Ocean

  9 Eylül İzmir’in kurtuluşu

  buradan daha çok jöle kıvamına dönmüşe benziyorsunuz beyefendi. yıllardır bizi saça zarar veriyor diye kandırmışlar, direk beyne zarar veriyormuş.
Üst