Felsefe.NET - Düşünce Eleştiri ve Paylaşım Platformu

Felsefe.NET - Düşünce Eleştiri ve Paylaşım Platformu (http://www.felsefe.net/forum.php)
-   Magazin Haberleri (http://www.felsefe.net/magazin-haberleri/)
-   -   Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebek heyecanı..! (http://www.felsefe.net/magazin-haberleri/77211-fahriye-evcen-ile-burak-ozcivitin-bebek-heyecani.html)

EfteLya 01.11.2018 16:40

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebek heyecanı..!
 
Diriliş Osman filmi için hazırlıklara başlayan Burak Özçivit ile Fahriye Evcen bebek beklediklerini doğrulayarak açıklamalarda bulundu.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti önceki gün Arnavutköy’de görüntülendi. Bebek bekledikleri öne sürülen çift, iddiaları doğrulayarak merak edilen soruları yanıtladı.
Hürriyet'e yer alan habere göre bebeklerinin cinsiyetlerinin belli olmadığını belirten çiftin açıklamalarından satırbaşları...

"Mutluyuz heyecanlıyız, tarifsiz çok güzel bir duygu."
"Tabi ki bazı hassasiyetler oluyor, her hamilelikte olduğu gibi ama her şey doğalında nasılsa öyle ilerliyoruz."
https://resmim.net/run/k7NmWv.jpeg

Sindella 02.11.2018 01:19

Vay be! Gerçekten önemli bir olay. Ünlülerin ne yaşadıklarını ve ne hissettiklerini anbean bilmeliyiz bence. Hatta onları örnek almalı, onlar gibi olmak için çalışmalıyız! Magazini takip ederek olunması gereken kişi modellerini görmeli ve bunun için uğraşmalıyız. Kapitalizm de böyle demiyor mu?

EfteLya 02.11.2018 01:42

Alıntı:

Sindella Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 156266)
Vay be! Gerçekten önemli bir olay. Ünlülerin ne yaşadıklarını ve ne hissettiklerini anbean bilmeliyiz bence. Hatta onları örnek almalı, onlar gibi olmak için çalışmalıyız! Magazini takip ederek olunması gereken kişi modellerini görmeli ve bunun için uğraşmalıyız. Kapitalizm de böyle demiyor mu?

Bu kadar sığ görüşlı olmaya ne gerek var burda magazin konusu var ve bizde orda elimizden geldiğince konu açmaya çalışıyoruz Biraz geniş düşünseniz keşke...!

Sindella 02.11.2018 01:59

Önemli olan konu açmak mı? Bu konuların niteliğinin hiçbir değeri yok mu? Bir haber yoluyla sorulan bir soru veya verilen bir mesaj yok. Şu habere bakar mısın? Cidden kimin umrunda? Birilerinin biraz olsun ilgisini çekiyorsa bile magazin takip etmek gerçekten anlamsız ve bunun üzerine uzun uzun tartışabiliriz. Önemli olan konu açmaksa, mesajların değerinin zerre önemi yoksa, forum cidden bu kadar isminden saptıysa bilmek isterim.

EfteLya 02.11.2018 03:28

Şurda sılanında haberi var neden orda yorum yapmıyorsun Neyse sığ insanrla tartışamam ok!

Lefty 02.11.2018 14:25

@Sindella

Forum eski hali ile ilgi görmediği için 'felsefe' ana teması üzerinden yeni başlıklar eklendi ve magazin de bunlardan birisi. Yıllardır felsefeye ilgi duyanların foruma sahip çıkması beklendi ancak maalesef birkaç kişi dışında destek veren olmadı ve değişim süreci başladı.

"Magazin başlığı niye var?" diye daha önce de sorulmuştu ve bana göre; Herkesin iyi kötü görüş bildirebileceği genel bir konu olması sebebi ile diye düşünüyorum. Felsefi ya da bilimsel başlıklara katılım ise hemen hemen hiç olmuyor çünkü çoğu kişi yorum yapabilecek kadar kendisini yetkin görmüyor ya da bir cesaret yorum yaparsa da, mutlaka birileri tarafından alaya alınıyor. Kısacası ne yapılırsa yapılsın hiç kimse memnun olmuyor.

"Yeni üyeler neden yazmıyor, katılım niye az?" diye yakınanlar var. Her yeni gelen insanın aynı konulara ilgi duymasını beklediğimiz için çekinip yazmıyor da olabilirler. Kısacası ilgi alanlarımızın farklı olduğunu baştan kabul etmeliyiz ve herkesten aynı bakış açısını beklememeliyiz.
@EfteLya ilgi duyduğu konu üzerinden paylaşımda bulunmuş diye onu suçlayamayız fakat konuyu eleştirebiliriz, ki kapitalizme destek veriyor bu haberler demişsiniz zaten. Kendi yorumumu da altta belirttim.


***

'Diriliş Osman' gibi diziler reyting uğruna tarihsel gerçekleri çarpıtmadan yapılabilirse ne âlâ ama çoğu zaman senaryo gereği gerçeklerin dışına çıkılıyor ne yazık ki...

https://www.youtube.com/watch?v=UUBcr8qejW0

Sindella 02.11.2018 17:55

Anladım @Lefty :) böyle olmasına üzüldüm.

Magazin takip eden, imlayı bilmeyen ve düşüncesini savunmak yerine hakaretle saldırıya geçen birinin başkasına sığ demesi gerçekten komik :D @EfteLya

ÜstünKişi 02.11.2018 18:25

Sayın @Sindella'ya sonuna kadar katılıyorum. Eğer bu internet sitesi bir felsefe forumu ise bu siteye kullanıcı çekmek için magazin kullanılmamalıdır.

EfteLya 03.11.2018 00:11

Konu Kilit :d


Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0
User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2019 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.