Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12.12.2008, 19:45   #11
est
 est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:
Standart Ynt: Fethullah Gülen ve Siyaset

Bertrand_Russell Nickli Üyeden Alıntı
bi'cacık olmaz diye pc başında yazmak kolay.Din sömürüsü yapılıyormuş efendim dini öğretmek sömürmekse bırakalım sömürsünler.Haberi gelince mutlu oluyorsunuz ama... bilmem şu ülkede türk okulu böyle birinci oldu gibisinden haberlerde seviniyorsunuz.
Senden çok cacık olmuş da sanki forumlarda 1-2 mesaj yazmışsın.
Beyefendinin onlarca kitabı var.Ben öğretim üyesiyim ve yanında bir hiçim.
Açık ve net olarak da belirteyim nurcu filan da değilim.
Bu adam dini mi ogretiyor, soyle mi yapiyor diye bir tartisma yok ortada..

Bu konu altinda soylenen, dinin her detayini bile bilse, demokratik bir sekilde, oy toplayip iktidar olmak amaciyla yapacagi siyasette basarili olmasi mumkun degildir. Yoksa, zaten su anda siyaset yapmakta. Bu on bilgi altinda bundan onceki mesajimi okursan sanirim daha anlasilir olur senin icin. Ondan sonra, hoca efendi hazretleri siyasete girse bi' cacik olmaz sozume neden katilmadigini daha mantikli bir sekilde ifade edersen, cevap verebilmek adina sevinirim..

He, eger yine buna benzer, ortadogu insanina ozgu olan bir sekilde ilk alindigin sozden sonrasini okumayip kafana gore birsey yazacaksan, benden olmadigi gibi senden de bir cacik olmamis demektir, bu sitenin adina yakisir bir tartisma olmayacak demektir, istersen ozel mesaj at da herkese rezil olmayalim..

Bir ogretim gorevlisi olarak, hoca efendinin yaninda bir hic oldugunu soylemen gercegi ise.. Turk egitim sistemimizin acikli durumunu gozler onune bir kez daha sermekte.. Uzgunum bu yuzden, hepimiz icin..

est isimli Üye şimdilik offline konumundadır