Konu: Psikopat Gen
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.02.2018, 01:54   #6
gerçeği arıyan adam
 gerçeği arıyan adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

psikopatlaşmış gen biyolojının olmazsa olmazıdır. ama bana göre tanrısal bir kavramdır. ben farklı bir örnekle süslendiricem.
biyolojıde down sendromu hastalıgı aslında 46 kromozom yerine 47 kromozom oluşmasından kaynaklanır. işin ilginç yanı anne ve baba saglıklı ama cocukları 47 kromozom yanı down sendromu olur.
peki? bu nasıl olur. dow naslında genetık bir farklılıktır. biz buna tıbben bir hastalık diyememeyız. adı bellıdır genetık bozukluk zeka geriliği peki? bu nasıl? olur. anne ve baba eşleşmesınde Bu durumun sebebi, döllenme öncesinde veya sırasındaki hücre bölünmesinde ortaya çıkan sperm veya yumurta hücresinde ekstra bir kopya kromozomdur. yani biz buna tıpta hayali kromozm yanı kopya kromzom. derız.
şimdi bu örnegi niye? verdım. zekı kız verdıgın psıkopat genı ile down senromu arasındaki tek fark biri 46 kromozomlu zekı insan digerıde 47 kromozomlu geri zekalı insan.
şimdi proteinsel bazda bunu tetıklyende tanrı hayalı hücreleri tetikleyende yine aynı tanrı. şimdi sana soruyorum. tanrının verdıgı kötülük genını bir insana yüklemek doğrumudur? o insanı yargılamak aynı zamanda tanrıyı!! yargılamak değilmidir???

Konu gerçeği arıyan adam tarafından (05.02.2018 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.
gerçeği arıyan adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır