Konu: Psikopat Gen
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.02.18, 01:15   #4
gerçeği arıyan adam
Banlı Üye
 gerçeği arıyan adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

Biyoloji ya da bilim konularına karşı bir tavrım yok çünkü aklın yolu birdir, bilim ile dini karşılaştırmak bile anlamsızdır çünkü ikisi çok farklı noktadalar. Mesele inançlı olmak ya da olmamak değil, hakikati aramak fakat sen, sabit fikirli olduğun için hep yerinde sayıp duracaksın. Şu diline doladığın Aristo'nun mantığını doğru öğrensen, o bile yetecek ama bunun için önce akıl gerekiyor, o da maalesef sonradan edinilemiyor.[/QUOTE]

aç google yaz aristonun mantıgı de arastır bu çıkar.
aristonun mantığını 15 yasındaki ateistler bile.. ögrenmış ama sen hala anlıyamamışsın. bravo. yoksa ben ezbere biliyorum. hatta bu ezbere arge yapma kapasitesıne sahibim. analız yapmakta ustayımdır.. senın gibi alıntı hastalıgı yok bende..
ben sadece senın zeka seviyene göre basite indirgedim o kadar.
kuşlar uçar tavuk kustur. o halde tavuklar uçarmış
aristonun mantıgına göre dünyada herşey sabitttir tıpkı senın gibi hiç bir sey değişmezmış evren sabitttir. bütün canlıllar şimdi oldukları giib yaratılmışlar hiç değişmemışler. der arıstocuk en uçtakı tanrı bile sabıtttır. değişmez. ölümde sabittir. ölümde değişmez.
tırtık tırtıldır kelebekte kelebek

biyolojıye karşısın demedım zaten. biyolojı sana karşı çünkü ateistler bu argümanı çoktan sahiplendiler. sen müslümansın. bir ateistle biyolojı kavramını tartışamazsın. yerle bir olursun. ateist seni biyolojı niyetine su gibi içer..

Konu gerçeği arıyan adam tarafından (05.02.18 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.
gerçeği arıyan adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır