Konu: Psikopat Gen
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.02.18, 01:00   #3
Lefty
Özel Üye
 Lefty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

gerçeği arıyan adam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haaahh şöyle alıntı yapta anlıyalım. zaten senin yazılarını okuyorumda. % 65 şi alıntı .. alıntı yapmıyarak kendin yazmış gibi gösterdiğin yazdığın yazıları analız ettım.
en azından alıntı olarak belirt. bu örneklemede olduğu gibi. zaten seni çok iyi tanıdım. çok iyi birisin ama kafan sadece ayetlere çalışıyor.buda gayet dogaldır. çünkü seni araştırdım. imam hatip lisesi mezunu olduğunu ögrendım. üniversiteyi okudun yeri bilmiyorum. ama oldukça düşük bir seviyeyele bitirdiğin anlaşılıyor. ama bu önemli değil. iyi birisin asıl önemli olan bu. seni eleştirmek için yazmadım. yanlış anlama ama imama hatip mezunusun ama ayetleri senden daha iyi biliyorum kabul et artık.. ayetler ve islam dışında yazdıklarının % 90 sının alıntı olduğunu düşünüyorum. hatta çok fazla belli oluyor alıntı olduğu senın yazılarınla alıntıyı karşılaştırdım. ve analiz ettım. sonuc. bazı yazılarında alıntı var ama yazmıyorsun.
çok ilginç müslümansın ama biyolojıden alıntı yapıyorsun genelde biyolojı ateistlerin en büyük silahıdır islama karşı..
İmam hatip lisesi mi? Yine hayal mi görmeye başladın? Beni kimden ve nasıl araştıracaksın ki, hiç kimse beni tanımaz ve hakkımda da bilgi aktaramaz. Alıntı yaptığımda yazıyorum zaten ve ne analizi yapacaksın sen, otur da kendini analiz et.

Dinlerin batıni kısmı ile ilgileniyorum yani hakiki manası ile, senin gibi ayet cımbızlayan birisi anlayamaz.

Biyoloji ya da bilim konularına karşı bir tavrım yok çünkü aklın yolu birdir, bilim ile dini karşılaştırmak bile anlamsızdır çünkü ikisi çok farklı noktadalar. Mesele inançlı olmak ya da olmamak değil, hakikati aramak fakat sen, sabit fikirli olduğun için hep yerinde sayıp duracaksın. Şu diline doladığın Aristo'nun mantığını doğru öğrensen, o bile yetecek ama bunun için önce akıl gerekiyor, o da maalesef sonradan edinilemiyor.