Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21.08.2010, 13:10   #9
Süreyya Önal
 Süreyya Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

Seçenek bol...Dünyayı kuyudan ibaret sayıyorsan, dibi boylayacaksın ya da ortada kuyu var, yandan dolaşayım dedikçe hep kuyu-hep kuyu.. nereye!?...dolaşacaksın! ee..hep havalan hep havalan da olmaz.

Hayat yaşanılası! nacizane önerim...

enaz,bir ayağın yere basacak. Yüzünü çevir her yöne, İlahi!...Göğe bakmak serbest : ) hep toprağa da bakmaz elbet göz

arada- sağına bak soluna bak. Bak gör ki, çoğunluk, nasıl anlamadan şişer/balon misali havalanırız, ip-ler-imiz de hep emanet diğerlerine/sevdiklerimize : ))

Ve..karışmış ipler, kimin ipi -hayata bağladığı- kimin elinde ya da kimin eli kimin cebinde mi deseydim : )

tammaam, yazıya! dönüyorum.. ya rengarenk havada süzülürsün-lay lay lom- ya da dibe vurursun. Hayıır!... bu kader olmamalı.

ben diyorum; ararsan! dibi bulursun - dibe vurmak zorunda değilsin (bir kaç kez vurursun O ayrı) hayatı renklendircem diye uçmadan ve öyle her ayağın kaydı her tökezledin, feryat figan etmeden..

acısı-tatlısı/güzeli-çirkini ekilen/ektiğin, ekinin hasadını kaldıracaksın! payına düşeni alıyorsun sonuçta.

Yaşamak -çocuk oyuncağından öte- güzel ve ciddi bir şeydir.O'nu dert etmemeli!!! kendimize de çevremize de

Süreyya Önal isimli Üye şimdilik offline konumundadır