Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17.11.16, 19:24   #8
sanalmanik
Düşünür
 sanalmanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

Kasyopya üzerien Sohbet Başlığıdna nTaşıma

---------- Mesajlar Birleştirildi at 22:32 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 22:01 ----------

ls2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Madem bizden yüksek bir bilinç seviyesindeler bir medyum/şamanla iletişime geçmekten başka ellerinden bişi gelmiyor mu bu kasyoplalıların?
...
metin şöyle tanımlar yine kendi içinde

bizimle neden iletişim kuruyorsunuz? (sorusunun yanıtı onlar için)
siz istediniz/siz çağırdıınız
olur

ellerinden gelmek?
subjektif bir yorum ancak-yorumlayıcı metin adına şöyle yanıtladı
verilmiş olan yanıtları inceleyin/gözden geçirin

---------- Mesajlar Birleştirildi at 23:31 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 22:32 ----------

öncelikle şunu diyeceğim ls2. ne diyeceğim konusunda aklım karıştı
nasıl yazalım?
çok karalamam var ls2 yazıp geri çekeceğim bol bol sanırım

Sevgili Sanalmanik rahat bir zaman bulamadım ama söz vermiş olmanın sorumluluğu ile ara ara baktım linklerinize..
bence sorumluluk duymayın ama siz bilirsiniz
serbest okuma ve -siz- size karşı sorumlusunuz /kendinize
benim bireysel ısrarım var evet ama sizin sorumluluğunuz bana göre subjektif olurdu

ilk izlenimlerim şöyle;

Madem bizden yüksek bir bilinç seviyesindeler bir medyum/şamanla iletişime geçmekten başka ellerinden bişi gelmiyor mu bu kasyoplalıların?
madem bizden yüksek bilinç eğreti
/kökensel olarak aynı bilinçteyiz .
yüksek bilinç alçak bilinç diye bir şey maalesef yok ve (metne dayalı yorum bu benim yorumum ve siz ilerileyen dönemlerde kendi yorumlarınızı sunabilirsiniz.
(Yüksek benlik -gerisel benlik ya da zamansal olarak ileri benlik- toplaşmış benlik /alt-dip benlik gibi yorumlamalar da-belki- sunulabilirdi-subjektif) bilinç kavramıyla çok eğreti duruyordu

(gerçeklik ya da gerçeklik deneyim seviyesi farklı sadece ;
eğreti zaman/zaman paradigması ve zaman farkı var aramızda sadece -zaman yeri olarak farklıyız biz anlıyor musunuz bunu? )

şimdi daha başta bu cümleden bir medyum şamanla iletişime geçmekten bölümünün bölünmesi mi?
çok kayıtlı ama
medyum şamanla iletişime geçmek subjektif
bu kişinin kararı-kişi kendini öyle tanımlıyorsa
cümle aynı zamanda bunu da mı eleştiriyor
hem kiminle iletişime ve nasıl geçileceğine dair yargı ve kararlar vermiş -öne sürmüş ya da barındırmış olursunuz siz baştan
ve olası yüksek bilince görev sorumluluk yüklemişsiniz bile taze -başka ?

(zorla yazmışlar o metni ls2.ben görüyorum. Çoğunu yazan "Ark" sanırım Laura'nın ikinci eşi ve bir fizikçi o.tanıtım için bunları uydurmuş sadece.)

ellerinden ne gelmesini isterdiniz?
ellerinden siz ne gelmesini bekliyorsunuz? beklerdiniz?
ya da gelip gelmediğini ve ne geldiğini kim söyledi?

Hem yüksek bilinç seviyesinden yazıyorlar hemde bize gene meditasyon,yine arınma (maharaj gibi) ve varolan kadim şeylerden ra bilgileri,pleiades öğretilerinden ortaya karışık bir yapılandırma/felsefe. celseler beni okuduğum kadarı ile hiç etkilemedi.
"bizim söylediklerimiz/söyleyeceklerimiz yaşlı bi psişiğin söyleyeceklerinden kesin ya da keskin ya da kararlı olamaz" gibi bi şey söylüyorlar ilerde

"biz yalnızca sizin üzerinizden eylemlerde bulunabiliriz."
metnin içerdiği bir yanıt türevi

yüksek bilinç seviyesinden yazıyorlar yanlış olmakla birlikte; yüksek bilinç seviyesinden yazanların bize şunu bunu önermesi/önermemesi gerekliliği gibi kuramlar öne sürmüşsünüz/gibi önermelerde bulunmuşsunuz
ya da nasıl açıklar mısın?
ama daha metni -tamamınca ya da yeterince ve -içerince okuduk mu?

etkileme önermesini kim önerdi ki?
-
yazmıyorlar bir tabla aracılığıyla soruları yanıtlamaya -gidermeye- çabalıyorlar sadece
yanıtları gidermek-
yanıtları gidermeye çabalamak işi- ellerinden geldiğince -türev bu
subjektif
yanıt sağlayımı-giderimi
açık sorulara açık yanıtlar ve subjektif yönelimlere kaytarma

cevap -soru için- nereyi hedef alırsa yanıt ordan gelir
zihnin derinliklerini inceleyin ne kadar derinlere sordunuz ve ne kadar keskin demeliydim

Ey Kasyopya okuyucusu!
Altıncı vazifen
bir gün bir yerde sorularının cevapları için mücadeleye düşersen
(ya da bu olmadı)
bir gün cevaplarının cevapları için;
cevap için altıcı seviyeye fırlattığın soru oklarının vurduğu/oluşturduğu altıncı seviye içyanıtını aramak-öğrenmek için gerçek yüzeyinde -ille de- bir dışavurum ararsan/arıyorsan
bunun peşine düşersen
bunun kendine şaman adı takmış bir Laura'dan gelişini/gemiş olmasını umursamayabilirsin!
bunu -tekrar- dene!
takıl

abd ile ilgili şeyler kehanetler dünya abd'den mi ibaret?.
bunu kim söyledi söylüyor ki bu doğru bile değil, yakın bile değil
(mizuri eğiliyor mu? yanıtlar sallanıyor kesin)
kehanet yok ls2. paradigma bu. ilerde açıklanıyor
6.seviye kehanete yönelmez
sorular kurar ve cevaplar türetir

dünya dünyadan ibaret yada değil diyecek olsam çok soğuk mu olurdu

zaman her zaman açıktır
"size zamanın, 'her zaman' açık olma özelliğini 'her zaman' hatırlattık"
bu onların yanıtı

"makro çöküşler zaman alır ve büyük olaylar/değişimler (yakınlaşmadan kesitirilemez olmakla birlikte) kendilerini -nitelikleri ile/gereği- belli ederler
gibi bir cümle kurguları da var mesela
bu bir yorum bekleyin
yüzdelerle konuşuyorlar ve tahminlerde bulunuyorlar evet-kesinlerle değil genellikle

sorunun soruluşu yanıtın gelişkenliği ile ilişkili-zihinsel psişik yönelim neyi sağlıyor

negatif güçler düşmanlar felan..kurgu gibi..
eğleniyor musunuz bari? kurgu çok satar
bunu beğenmediyseniz şöyle yazalım gibi gibi
bakın bu konuda henüz açıksınız çünkü 'gibi' ifadesi var

negatif güç ibaresi orda pek geçmiyor bu onlara göre değil maalesef
eşit oranda duyarılık-bunlar subjektif genellemeler maalesef

düşman? ne tür bi düşman? kim bu?
kim kime söylüyor bunu?

bu şeyleri inanarak okursam elbette zihnim inşa edilir ve dünyayı öyle görmeye başlarım, aynı bir dine inanmak ve dünyaya ve olaylara o gözlükle bakmak gibi...
inanarak okuyacağınızı kim söyledi? söylüyor aa
inanarak okumanızı bekleyen kim
sanal mı o? çok ayıp bu yaptığı

metin incelemeyi hakediyor yorumu değil, yanıtı değil, yönlendirmeyi de değil tabi subjektif

insan kaynaklı kötülükler ,şiddet,savaşlar,hasta ruhlu ve psikopat insanlar vs kasyopyanın gözlüğü ile bakmaya çalıştım bu insan davranışlarına...olmadı..uyumsuz..
kasyopyanın gözlüğünün bu olduğunu nerden çıkarıyorsunuz
ve kasyoypanın gözlüğünü öne sürdünüz ve buna karar verdiniz bakın şimdi

daha çok/ziyade, siz birsiniz. aynı şeysiniz diyordu, ben öyle görüyordum

okuduklarım insani kurgu gibi geldi şu ana kadar...
insani olmayan kurgu çeşitleri daha mı iyi? bunu kimbilir

sevgili ls2 yeterince yorum/done yok - henüz okuma başı erken

ve "yorum/yanıt sorunun spesifiklik derecesine bağlı/dayalı" bu onların tabiri

ve ben sadece 'bir' okuyucuyum

kasyopyalılar yok bizim geleceğimiz var
-onlara göre-

bize göre onlar kasyopyalı ise? şimdilik bu
bizim açık geleceğimizler /kendilerine göre ise
ve bu bir kasyopyalı değil gelecek iletişimidir /onlara göre
eğer öyle sayarsak

inanç subjektif

abd ile ilgili bölümü bana mı soruyorsuunz
var ls2 ama sorucunun sorusuyla doğru orantılı yanıt ikilemi

kurgu gibi olan size göre kurgu gibidir ama bence söyliyeyim açık metni yeterince okumadınız henüz erken yorum için

++ geçilmemiş bi çok karalama -izninizle ls2 alınmayın ve beni yönlendirin lütfen
bu konuda çok inançlıyım ve ben oldukça duyarlıyım kasyopya benim için -idealim- değerli lütfen

teşekkürler tekrar tekrar okumanız ve başlamanız için ben sevindim-çok sevindim
ama yorumlara üzgünüm be ls2
başedemedim onlarla henüz erken
ve geri çekeceğim bunları da sanırım

---------- Mesajlar Birleştirildi 17.11.16 at 00:30 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani 16.11.16 at 23:31 ----------

dönüp dönüp ekleyeceğim sanırım
umarım sıkılmazsınız

kasyopya benim için çok idealize edilmiş bir metin ve duyarlılık; çok etkenli
yazma sürmekte ne demekte onu ya da bunu demekte çok uçuşuyor beynim
çok kararsızım binlerce sözcük kelime (yerine ya da birbiri yerine tekar terkra deyişlerle ve düzeltmelerle) beynimde uçuşuyor

bu alan geleceğe /söz söyleyeceğe -her'e ve kim'e ve tüm'e ithaf edilmiştir

kasyopya üzerine izdüşüm-site ve okuyucu bilinci bunu ... açık

ls2 bu şeyin oluşturabileceği etkileşim çemberi üzerine ben 'tam doğru şey' ve şeyler ile yoğrulmak
hiç bir olumsuz done sunmamalıyım ile yürümek

ls2 hayat memat değilse bile onun yakınındayım
hayatımda ne demeliyi bu kadar ölçtüğümü/bu akdar yeniden değerlendirdiğimi belki az belki çok hatırlıyorum ama
ben ne desem değişir ls2? ne yazsak olur bu?
başlığı sen açtın ancak daha geniş bir etkileşime kapı açmak metni kendi onuru ve içeriği ile tanıtmak ve

şunu yazacağım ls2?
eğer bu gelecek iletişimi ise? önermesinde;
bunun gelecek iletişimi olabilceğini /kendi tanısında tanıtlayabilicek en ya da max ölçüt tanıtıçı ve tanıt ile okuyucu ile buluşturma ümidi talebi pradoksu tüm paradoksum bu?
açık
saygılar ve sevgiler

bunun gelecek iletişimi olabileceğini tanısını kendi tanısında en max yüzde ile ya da değişken benim hedefim

milyarda bir olasılıkta olsa olasılığa açık zihne selam olsun -
buluşma ümidi ile bi gün bi yerlerde
tanıkçı gelişimi ile ilgileniyoruz aktif bu bir gerçek paradigması ve çok bilen önemli
ne kadar tanınırsa o kadar yüzey gelişler ve ne kadar tanıtlanırsa büyür

gerçek yüzeyine diken batmış gibi olacak

---------- Mesajlar Birleştirildi at 02:14 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 00:30 ----------

aklımın kelebekleri adına bu kez vurmalıyız ya da çok yakın
inancım uzun zamandır böyle

ls2 nasısın iyi misin?

bu bir kendi içinde iletişim mi? bu ikinci önerme

neler olacak ls2 gerçeği gözle ;ls2 çoklu yazımcı bunu ucundan tutan milyonlar düşünebiliyor musun? ya da derğer vermiş bir kaç okuyucu daha ya da başka ama hedef buydu

düşünceler kendilerini oluşturacaklar ls2

rahatça ölmek istiyorum sadece ve rahatça yastığa baş koymak

bi gün bi felsefe sitesi ya da neresi olduğu tam o kadar önemli değil ama etkileşim sağlayan bir görgül

bunun olasılığı ile öncelik

ne demek istediklerini anlatıyorlar ilerde
benim çabamdan bağımsız

biz gelecekten kendimizle konuşabiliyorsak ls2 ve insanlar uyuyorsa? son önermem bu olsun
ne yapalım
eğer öyle olsaydı bu bize ne biçerdi

ben ne yapmalıyım ls2 sen karar ver
ben öyle olabileceğini neredeyse kesinlemişsem ls2 -göçmeden önce

eğer bu bir gelecek iletişimiyse? önermesi altına yazalım
bu bir gelecek iletişimiyse?
yakın olarak bu bir gelecek iletşimiyse önermesi üzerine sohbet olurdu bu başlığın sonu

gelecek sizi rahatlatamamış ve ikna edememiş anladığım ama zaman var

benim için başlığınız bir fırsat ve oportunity

hayır şu
bu bi gelecek iletişimiyse ve ....
biz karar veriyorsak
eğer değilseye karar vermek değil-öyle bir fırsatı kaçırmak ya da tepmek ya da benzeri üzerine sorgum-herkes kaçırabilir bu önemli değil
zaman kötü zaman şimdi ise

bi şey kaçırmazsınız ama o değil bu gerçeği etkileyebilir tümden değiştirebilir çökertebilir veri olurdu bu
sonsuz deneme
yada sonsuz etkileşim bunun habercisi

gerçekliğin tüm paradigmaları orda duruyor ve bu burda

inanmak inanmamak değil sorgu ,güven daha yakın kavram ama onu sunamadım çünkü olasılık önce kavram
bu bir olasılık orda bir gelecek iletişimi durma olasılığı üzerine kavram
tamam orda kötü bir gelecek iletişimi dursun .çok kötü bir gelecek iletişimi tamam mı?
telefonda çok cızırtı var ve hatlar yeni deneniyor olsun
inandırmak değil benim kavram açık veriyi objektif süzgeçlerle inceleme için
veri ya da ama veri arkasındaki kayıtlı gerçeği daha çok önemli/öncelikli bende

ben içerikten bir din çıkarmaya çalışmıyorum çalışamam bu içerik zaten kendi böyle bir anlayışı reddeder ve kendi içinde yıkar çürütür ve
benim sapma eğilimim onu sunmaya yönelik dinleşmiş eğilim yani daha çok iletmeye-bildirmeye ya da varlamaya yöneliktir
bu ne sağlar
daha çok okuyucu ve daha çok gerçek ya da geçek değişim etkisi üzerinden hayatını giderme/değiştirme arayışı

önermelerimiz tarihi yıkabilir biliyorsun değil mi?

eğer bu bir gelecek iletişimi se ve din kayıtsızsa
eğer bu bir açık gelecek iletişimi olduğuna dair yeterli done ve ipucu sunuyorsa ve bilim hala kayıtsızsa önermeleri mesela
yetrince insan ilgilenmeli ya da ucundan tutmalı bilgilenmeli ya da bildirmelidir ya da deneyimlemeli eve aşkınlaştırmmalı-türetmeli ve ve daha iyilerini türetmelidir kendi için

bu bir din oluşturmaz-tüm dinleri çökertir ya da gerçeği özgürleştirirdi daha ziyade benim inancım
kişiye kişisel gerçeğini dayatan ya da onatan bir veri nasıl?
aksini sorarsan bunu okumak gerçek bırakmaz tabi ki tam okumuş yaklaşık x milyar olsa

kayıtlı din/bilim bize yalan söylüyor ve modern dünya çıkmazlarla -açmazlarla dolu ise ve ben bunu gördüm arkadaş sana ne diyeyim şimdi
gerçek orda duruyor /kayıtlı/kayıtsız bir ölçüde bir yol denem ve benzeri

bunun gerçek olduğunu kayıtlamak gerçek bırakmazdı ya da bizi başka bir gerçeğe taşırdı -bizi- hepsi bu
gözlemci yargısı ya da gzölemci yargısından bağımsız önsezi mesela bu ama

orda kayıtlı bir iletişim/gerçek var-gerçeğin kanadında canlı/yerinde ve etken devam eden-gözlemci onu /gerçek/ yapar

algı patlamaları subjektif ama bunu deneyimliyor olduklarını bildirenler çok
subjektif

kişiye kendi sunduğundan daha fazlasını vaat etmiyor sunmuyor ve beklentiler ve subjektif ağrılar içinde doğru kaptan değil ne yazık ki!

bekleyelim ve görelim...

bu metinler gelecekle iletişim olabilir mi? önermesini öneriyorum ve bu sorguyu başlatıyoruz siz karar verin?

--

ls2 biraz önce telefondan okudum ve yarım saati aşkındır düşünüyorum ve yanıt ikileminde kaldım gerçekten ,yanıt ve yönelim sunma ikilemleri
aşağıdaki yanıtları gerçekten sunmam/sağlamam için nerdeyse bütün metni sağlamam gerekir.
Metnin genel anlatımlarını , ,içerdiği bi takım gerçek süzgeçlerini vb. bi çok kavramı ve düşünme yapısını önce aslında sunmam, anltamam ya da metinden alıntılayıp geçmem gerekir diye düşünüyorum.
pozitif cevap ve sohbet gibi bi ikilemde kaldım
yanıtlarımı lütfen kabalık olarak görme rica edeceğim
bi anlatımı var

peki sorularım var;

bu gelecekten yazan kasyopyalılar hangi yılda yaşıyorlar?
"zaman yok" -kasyopya celseleri
"zaman hiç varolmadı" -kasyopya celseleri

atıyorum 3000 yılındalarsa 1994 ten 3000 kadar ki tüm olayları biliyorlarmı?
hem biliyorlar hem bilmiyorlar

şunu söyliyeyim metin bu sorularınızı cevaplar nitelikte ancak şunu söyliyeceğim
gerçeklik nedir? ?zaman nedir e ilişkin yeni paradigmalar türetiyor/ tanımlıyorlar ya da öneriyor ve bu metin
ve bu tanımlamları aslıyla yeterince sunmadan yanıt vermem hem gereksiz hem zor hem anlaşılmaz hem saatlerce sürer ya da bi yere varamam

-metnin süzgeçleri önemli-yanıtlayış biçimi
gerçekten bu önemli
gerçekten yanıttan kaçınmıyorum
bu soru bir cevabı hakediyor ancak bulamadım bunu

(durum başka ise nedir?
durum bu değil ise nedir çok karmaşık.Bi çok süzgeç içeriyor

Başka bir zaman mekan düzlemi ve sayılarla sayılmayan zaman mekan olgu olay düşünün lütfen tek diyeceğim bu

Bu soru benden metnin sunduğu tüm zaman gerçeklik evren varoluş algısını sunmamı istiyor daha baştan önce

bu arkadaşların zamanı-mekanı nedir)
her zaman ve her yerde

ya da bir başka
6.yoğunluk ya da 6. seviye

bu yorumlarım hep eksik çünkü olduğu gibi alıntı değil ama

6.yoğunluk ya da 6. seviye
bu saf bilinçlilikten oluşan bir varoluş düzlemi
çok yoğunluklu (toplam da 7 seviyeli bir) varoluş var ve bizler 3. seviyedeyiz
1. seviye materyalleri tarif ediyor-ikinci seviye hayvan vb. türler bize göre
bunların yaşam algıları da yoğunlukları katınca algı gibi benzetmeler var. Örneğin birinci seviyede algı tekboyyutlu (ay da belki de noktasal) gibi düşünebilirz. bu böyle olmayabilir ben örneklemek için söylüyorum. Örneğin hayvanlar iki yoğunluk/boyut algılı olabilir (ayda düzelemsel ileri) ve bizler 3 derinlik algılıyız (dikey derinlik dikey algı var)

Fiziksel (ya da anti fiziksel) olarak gerçek bir altı boyut/yoğunluk vb. tarif edilerse K'lar bize göre oradalar

varoluş toplam yedi yoğunluklu ve yedinci yoğunluk bir ile birleşme
(burda başta varoluş kelimesini kullandım ama bu ne kadar doğru bilmiyorum. Çünkü yedinci seviye birantivaroluş ya da tanımsız-yedinci seviye zor-tanımlayıcı için değişken)

hangi yıllarda dünyada bulunmuşlar? veya bulunmuşlar mı?
hiç üçüncü seviyede bulundunuz mu? sorusu: "bulunduk, bulunuyoruz ve bulunacağız" diye yanıtlanmıştır

atıyorum geçmişide biliyorlar mı ? mö 2000- ms 2016 (kasdediyorum) (celselerde konuşuyorlar bu konulardan ,biliyor görünüyorlar)
"referanslar -çok- geniş gitmeliyim" derlerdi ve bunu dediler

zaman referanslarının ne olduğunu gerçekten bilmiyorum ama. sanırım subjektif/kişisel referanslayıcılar
bu ne demek dersen susarım bu anlamda metinde yanıt yok

bunlar bedensiz varlıklar mı? bir biçimleri varsa nasıldır?
ooo hemde nasıl

hümanoit ışık formu olarak bir tanım ya da cevap ya da referans var ama sanırım çok görece olmalı bize göre
tek varlık olarak düşünülmemeyi önem olarak/önemle rica ediyorlar- birleşik form
çoğunlaşık zihinsel form algıları var

bilgi edinme yöntemleri nedir?
(zihinsel) -"erişim evrenseldir" yanıtını sunuyorlar

"evrensel gerçek bilgisi alma sistemi"

beethoven, beethoven bi kadın yaklaşıp ona sormuş az önce çaldığınız eserinizde ne anlattınız ne anlatmayı denediniz diye ve o da oturup yeniden çalmış

kızma bana ls2 çünkü gerçekten tüm iyiniyetimle
sorularınızı gerçekten önemsiyorum ve gerçekten çok önemsiyorum
ancak içerikle kurulan bağ doğru değil mi?-üzgün ya da kızgın ya da kırgın ya da naçizane zoraki mi? bir başkası da ya sorular tutmuyor maya vermiyor çalmıyor ya da başkası uymuyor bi şeyler?
oturmuyor yerine
tam anlatamadım ama bunun böyle olmasını yada böyle hissetmek istemezdim ben tam olarak

14 Ağustos 2016 tarihli celse laura tarihten bişiler anlatıyor casyopyalı
kasyopyalı yok birleşik form
benim sunumum böyle

hımm evet yakın bağlantılı gibi cevaplar veriyor. bu ne dostum şaka gibi! sanki yüksek bir merciden görüşlerine onay alıyor laura!
pozitif ilgi bunu açıklar ama önce şunu söyliyeyim

14 ağustos 2016 yı arıyorum öcnelikle ve arayacağım ve yakın ya da bağlantılıya bakacağım
yakın ifadesi genel bi tabir eğer okursanız alışırsınız; okumazsanız dert etmeyin, elimden geleni yapacağım açıklamak için size bunu,

size şunu hatırlatayım flight 19 celsesi
flight 19 celsesinin bir benzerini o tablada düşünün

[/QUOTE]kusura bakma ama yorumun bu. casyopyalıların anlatması gerekmiyor mu birşeyleri burda neden tersine işliyor olay[/QUOTE]

buna ne cavap vereceğimi çıkaramadım

celseler okunmalı ls2 ilgiliyseniz
bu anlamlanıyor-eğer ilgiliyseniz lütfen

kimine kırkbinyıllık dost ses, kimine yeni arkadaş, kimimize kızgın bakış soluk bu ses bilmem siz çözün
böyle demek içimden geldi

---------- Mesajlar Birleştirildi at 22:14 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 21:55 ----------

bence pozitif etkileşemeyecekseniz yarına kalsın, isteğinize bırakın lütfen
sizde bu yazım merak unusuru olursa okuyun lütfen ben özür dilerim gerçekten çok özür dilerim
ben kendi hatalarımı bir ölçüde-kısmen - gözlemledim
bu metin bir gönüllülük işi ya da benzeri anlıyorum ne yazık ki
ya da benim sunam tavrım yanlış gibi hissediyorum,
Ben özdökümlerimde nazikçe bulundurabilirim ve imzamda
ama okutmaya yönelik itkili/itkici ve açık tavsiyeci istenç sunmaktansanırım- vazgeçeceğim
çok yardımcı oldunuz teşekkür ederim /sağolun

---------- Mesajlar Birleştirildi at 22:48 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 22:14 ----------

size bu metin çok daha geniş bir kitlenin okumasından/okuma (perspektifinden ve) süzgecinden/süzgeçlerinden sonra erişmeli-naçizane fikrim bu. kabalık olarak görmeyin lütfen
sanırım bi şey kaçırmayacaksınız ama siz bilirsiniz

---------- Mesajlar Birleştirildi at 22:57 ---------- ilk Atılan Mesaj Zamani at 22:48 ----------

daha açık ve net söyleyelim başka şeyler arıyorsunuz-peşindeyseniz
metinle ilgili sanırım hiçbir direkt temas yönelim ve geri bildirim ifade etmeyeceksiniz
bu metin sizi aradıklarınıza eriştirmeyecek
bu metin sizi aradıklarınıza -şimdilik- eriştirmeyecek
aradığınız doğrulama ya da aradığını sağlama ve arama ile güdü
bulma ikilemleri ya da tam ifade edemediğim şey ama benzeri vurgu
serbest inceleme önermiştik/öngörmüştük ve ilerisi için
bunlar benim cazip "koruma/korunma " ikilemlerim ve naçizane açıkça yazıyorum yorumum ve

Bilgi toplamak ve öğrenmek için çabalayan bir grup; bilindik ve antik yöntemlerle bilgi toplarken , bir yandan da viya tahtalarıyla deneme oturumları sürdürdüler ve umulmadık bir biçimde, aşağıdaki masalı derlerler.
-
İşte buna viya/tamyol ileri diyoruz
-
Türkçe Tanıtım
http://tr.cassiopaea.org/

Giriş
http://www.baskalarinahizmet.com/topic.asp?TOPIC_ID=7

Konu sanalmanik tarafından (05.05.17 Saat 14:55 ) değiştirilmiştir.
sanalmanik isimli Üye şimdilik offline konumundadır