Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.09.2015, 23:17   #5
ls2
 ls2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden:

dijital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılıyorum, insanın yaşamına son vermesi hiç de kolay bir seçim değil, o an nasıl bir cesaret geliyorsa bir anda bu vahim kararı veriyorlar. Sebepleri kişiye göre değişmekle beraber çok yeni bir intihar haberi var. Yaklaşık 4 saat önce "Gurur" için intihar ettiği iddia edilen Milli Eğitim müdür yardımcısının haberi için ne söyleyeceğimi bilemiyorum.

ESKİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI REZİDANSTA İNTİHAR ETTİ

02 Eylül 2015 - 18:27

Adana eski Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muharrem Gelen, kaldığı rezidansta kendini asarak intihar etti.
Edinilen bilgiye göre, olay Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Adana Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı yapan Muharrem Gelen, bir süre önce görevinden alınarak milli eğitim uzmanlığı görevine getirildi. Görev değişikliğini gurur meselesi yaptığı ve psikolojisi bozulduğu iddia edilen Gelen, saat 16.00 sıralarında oturduğu rezidansın 13. katında merdiven dairesi boşluğunda kendini astı. Bir süre sonra ise apartmandan çıkan bir kişi Gelen’i asılı halde görünce 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi.
Olay yerine gelen sağlık ekipleri Gelen’in hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine gelen polis ekipleri ve savcı yaptığı inlemenin ardından Muharrem Gelen’in cenazesi Hastane morguna kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ESKİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI REZİDANSTA İNTİHAR ETTİ - Adana Haberleri - Milliyet Adana
Sistemlerin içinde o kadar kendini kaybediyor ki insan sosyal statüsünü kaybettiği için bile intihar edebiliyor.(eğer sebep buysa) böyle intihar mı olur ya! sanmam ama eğer oluyorsa harbi yazık.